Historia

Witam Państwa serdecznie na mojej stronie internetowej. Nazywam się Sławomir Truszczyński i jestem założycielem firmy ST MANAGEMENT – Zarządzanie Nieruchomościami.

Przez ponad 28 lat kontynuowałem rodzinną tradycję zapoczątkowaną od lata 60-tych w Szczecinie prowadząc własną firmę budowlaną realizując różnorodne projekty budowlane dla inwestorów państwowych i prywatnych w kraju i zagranicą.

Po zakończeniu działaności świadczenia usług remontowo budowlanych, od 8 lat jestem niezależnym zarządcą obiektów komercyjnych wielkopowierzchniowymi w Szczecinie i okolicach. W tym czasie, głównym obiektem, którym zarządzałem był obiekt firmy GRIFFIN GROUP w Szczecinie. Obecnie, jestem głównym zarządcom PMC HYDRAULIKA w Rosówku.

Firma ST MANAGEMENT powstała z pomysłu na nowy etap w moim życiu. Jest połączeniem długoletniego doświadczenia budowlanego i doświadczenia w kwestii administracji i zarządzania budynków. To unikalna symbioza, której nie spotyka się na rynku, i która oferuje i zapewnia sprawne i efektywne administrowanie nieruchomościami.

Przy zarządzaniu obiektami współpracuję od wielu lat z wyspecjalizowanymi firmami, aby zapewnić zarządzanym obiektom sprawną eksplorację zgodną z przepisami. Takie połączenie zapewnia bezproblemowe użytkowanie na najwyższym poziomie.

ST MANAGEMENT – zarządzanie nieruchomościami, to przede wszystkim:

Profesjonalizm

Rzetelność

Uczciwość i Lojalność

Zaufany partner biznesowy

Kreatywność

Efektywne rozwiązania

Bezpieczne, spokojne i płynne korzystanie z nieruchomości

Szerokie i sprawdzone kontakty

Nieporównywalne doświadczenie

Przyjazna atmosfera i relacje biznesowe


Jak wiele rzeczy tak i nieruchomości prywatne bądź komercyjne potrzebują odpowiedniego zarządzania by służyły nam sprawnie i bezproblemowo a my cieszyli się spokojnym i bezpiecznym pobytem – Doświadczenie i ekspertyza ST MANAGEMENT jest dlatego do Państwa dyspozycji.

blue glass walled high rise building

Tel: 608166911
stmanagement.nieruchomosci@gmail.com

Powered by Zyro.com